• 26jún
        • Školský futbalový turnaj

Dňa 26.6.2019 sa naši prváci a druháci rozhodli stráviť čas v škole športovo. Prváci z I. A vytvorili jedno družstvo, kde im pomohol žiak z III. B. Druháci vytvorili dve družstvá, jedno bolo z odboru manažment regionálneho cestovného ruchu, kde sa k nim pridali aj žiaci z III. A a z I. B. a druhé bolo z odboru obchodná akadémia, kde boli aj dievčatá, ktoré aktívne hrajú futbal.

Víťazom sa stalo družstvo z II. A, odbor manažment regionálneho cestovného ruchu.

• 26jún
        • Ocenenie u primátora

Tak ako každý rok, aj v tomto školskom roku primátor mesta Pezinok oceňoval najlepších študentov pezinských škôl. Za našu školu si ocenenie od primátora prevzali títo žiaci: Adela Lánikova, Silvia Tománková a Erik Ženiš.

• 24jún
        • Exkurzia v OC Molo

Dňa 20.6.2019 sa naši prváci zúčastnili exkurzie v rámci predmetu tovaroznalectvo, ktorej zameranie  bolo k tematickému celku „Kovový tovar“, o ktorom im porozprával Ing. Uher, majiteľ  TRAX SR, s.r.o.

Nasledujúci deň žiaci opäť navštívili obchodné centrum, kde si  v rámci predmetu ekonomika  vypočuli p. Kristekovú z firmy AMADO, s.r.o.  a p. Špirkovú zo spoločnosti LET, s.r.o.  – Hair Studio ktoré im porozprávali o podnikaní v oblasti výroby a služieb.

• 19jún
        • Online ekonomický softvér

Aj v tomto školskom roku sme sa v rámci cvičnej firmy zapojili do Profit365 Academy.

Naši žiaci majú možnosť pracovať s online ekonomickým softvérom, rozširujú si svoje praktické skúsenosti a zručnosti. Počas školského roka účtovali v tomto softvéri rôzne účtovné prípady a mali možnosť pripraviť sa na získanie certifikátu. Tí najlepší z nich si prevzali certifikát od zakladateľa Profit365 Academy, pána Tomáša Krajčoviča, ktorý je tiež absolventom našej školy. :-)

• 05jún
      • Exkurzia v Maďarsku  - Alcufer Kft
        • Exkurzia v Maďarsku - Alcufer Kft

Dňa 30. 5. 2019 absolvovali naši prváci v rámci projektu „Kruh cirkulárnej ekonomiky“ ďalšiu exkurziu. Tentokrát sme navštívili prevádzku  Alcufer Kft  v Gyóri, ktorá sa zaoberá zberom, triedením a spracovaním elektroodpadu z priemyslu a z domácností.  Zamestnanci  spoločnosti  nás spolu s tlmočníčkou previedli celou prevádzkou, poukazovali najmodernejšie technologické linky a na záver nám premietli podrobný dokument o spoločnosti. Exkurzia bola zaujímavá, i keď počasie nám tentokrát neprialo.