• 17jún
        • Pred vstupom do školy

Oznam zákonným zástupcom, sprevádzajúcim osobám a žiakom

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom COVID-19 (zvýšená telesná teplota, kašeľ, zvracanie, kožná vyrážka, hnačky, náhla strata chuti a čuchu, iný príznak akútnej infekcie dýchacích ciest), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy.

• 16jún
        • ISIC preukaz

Zľava na dopravu cez prázdniny a budúci školský rok

Milí žiaci,

nezabudnite si predĺžiť platnosť Vášho ISIC preukazu, aby ste mohli využívať zľavy na dopravu po Pezinku, Slovensku, celom svete už cez prázdniny a budúci školský rok. Pokyny sú v priloženom informačnom letáku.

• 11jún
        • II. kolo prijímacieho konania

OZNAM

Oznamujeme Vám, že v zmysle Rozhodnutia o termínoch, organizácii a hodnotení prijímania na vzdelávanie v stredných školách v čase mimoriadnej situácie v školskom roku 2019/2020 vydaného Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR sa uskutoční druhé kolo prijímacieho konania na nenaplnený počet miest v budúcom školskom roku pre učebný odbor 6317 M  obchodná akadémia. Prihlášky, prostredníctvom základnej školy, je možné poslať do 19. 6. 2020.

• 04jún