• DofE v školskom roku 2022/2023

• V školskom roku 2022/2023 sme sa ako škola zapojili do rozvojového programu DofE – Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu. Zapojiť sa doň môžu mladí ľudia od 14 do 24 rokov, ktorí chcú zmysluplne tráviť svoj čas, naučiť sa nastavovať si svoje ciele a venovať sa aktivitám, ktoré majú radi. Po splnení vopred stanovených kritérií získajú medzinárodne uznávaný certifi kát.

Rozvojovému programu sa na škole venujú Mgr. Monika Nemcová a RNDr. Marta Kubíčková. Záverečnú expedíciu, ktorú musia uchádzači o certifikát absolvovať, vedú Ing. Martina Ančicová a Ing. Alžbeta Kontšeková.

Veríme, že v nadchádzajúcich školských rokoch sa projekt rozbehne naplno a jeho absolvovanie pomôže mladým ľuďom v ich profesijnej kariére.