• Čo je ISIC preukaz a čo ti ponúka?

• Preukaz žiaka ISIC je čipový multifunkčný preukaz dostupný pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov. Žiaci ho môžu získať priamo u nás v škole. Množstvo funkcií a výhod prináša nielen samotným žiakom, ale i rodičom.

Na čip v preukaze si môžeš nahrať napríklad elektronickú peňaženku (električenku v MHD, vlakoch, autobusovej doprave…), ale aj obedy v škole, prístupy do niektorých miestností, na plaváreň či do knižnice.

Preukaz slúži ako tvoj doklad o statuse študenta a ako preukaz na zľavy na Slovensku ale aj v zahraničí.

Svoj preukaz môžeš nosiť pri sebe aj v elektronickej podobe v ISIC aplikácií. V tejto appke máš navyše množstvo extra kupónov, ktoré nenájdeš medzi bežnými zľavami v databáze.

Platnosť čipového preukazu sa predlžuje zakúpením prolongačnej známky na ďalší školský rok.

Ak potrebuješ predĺžiť platnosť svojho preukazu, zastav sa v čase stránkových hodín za p. Beatou Drobnou na sekretariáte školy.

Viac informácií o ISIC preukazoch nájdete na: https://isic.sk