• Ing. Natália Krejčiová

• riaditeľka školy od roku 2019

Vyštudovala Obchodnú fakultu na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Po skončení vysokej školy pracovala ako ekonómka a komplexne viedla podvojné a jednoduché účtovníctvo. Už počas vysokej školy externe učila na Obchodnej akadémii v Pezinku odborné ekonomické predmety. Ako garantka stála pri zrode študijného odboru manažment regionálneho cestovného ruchu (dnes služby v cestovnom ruchu), ktorý naša škola zaviedla ako jedna z prvých na Slovensku v školskom roku 2004/2005. V rámci tohto odboru vyučovala viaceré odborné predmety. V súčasnosti popri funkcii riaditeľky školy vedie predmet sociálna komunikácia.

• Ing. Dana Navarová

• zástupkyňa riaditeľky od roku 2019

Na škole pôsobí od jej založenia, t. j. od roku 1993, a to ako učiteľka odborných ekonomických predmetov a opakovane aj ako zástupkyňa riaditeľa školy (v rokoch 2000 - 2008, 2016 - 2018). Vyučuje predovšetkým ekonomiku, účtovníctvo, aplikovanú informatiku a ekonomické cvičenia. Pod jej vedením študovali už stovky mladých ľudí, ktorí dnes úspešne pôsobia na rôznych pozíciach v štátnom i súkromnom sektore. Vo voľnom čase rada bicykluje, miluje turistiku a rada číta odborné knihy i beletriu. Pri príležitosti 30. výročia založenia školy jej riaditeľka školy udelila ocenenie za dlhoročnú obetavú pedagogickú i riadiacu činnosť.

• Riaditelia školy v minulosti

• PaedDr. František Hotový
      • riaditeľ školy v rokoch 1993 - 2009
      • Ing. Daniel Zoch